Podchodzimy z pasją do wykonywanej pracy, zawsze staramy się słuchać by móc sprostać wymaganiom naszych klientów i oczywiście zawsze służyć pomocą.

OBRAZ, PLAKAT, RZEŹBA to sposób na wspaniałe wykończenie wystroju naszego mieszkania, biura, miejsca do zabaw, spożywania posiłków, spotkań z bliskimi, to coś co sprawia, że zatrzymujemy wspomnienia z miejsc zwiedzanych przez nas, ozdabiamy nimi otoczenie, w którym żyjemy, pracujemy, bawimy się, zatrzymujemy czas, bądź sprawiamy by przywołać miłe wspomnienia.

Proponujemy OBRAZY na ŚCIANĘ, zdjęcia na PŁÓTNIE, prace autorskie oraz REPRODUKCJE , OBRAZY DO SALONU, OBRAZY DO SYPIALNI, OBRAZY DO BIUA, OBRAZY DO HOTELU.

W naszej ofercie dostępne są również w kultowe REPRODUKCJE, PLAKAT POLSKI dostępne w różnych formatach jako, POCZTÓWKA, POWIĘKSZENIE na płótnie CNVAS, PLAKAT, wydruk na papierze w wybranym formacie, oprawione według uznania.

SZTUKA AFRYKAŃSKA I INNA, RZEŻBY PRZYWIEZIONE z różnych części AFRYKI, INDONEZJI, INDII, NEPALU, FIGURKI , różnorodne MASKI, wszystko niepowtarzalne i przepiękne, można znaleźć prawdziwe perełki.

.

MALARSTWO, RYSUNEK, FOTOGRAFIA, GRAFIKA, dzięki ich połączeniu powstają prace będące niepowtarzalną ozdobą każdego wnętrza. Piękne OBRAZY NA ŚCIANĘ mogą być wspaniałym prezentem dla naszych bliskich na każdą niemal okazję, OBRAZ DLA SZEFA, OBRAZ DLA PRZYJACIELA.

FOTOGRAFIE na PŁÓTNIE to sposób na nietuzinkowe wykończenie naszych ukochanych intymnych pomieszczeń, w których odpoczywamy i przeżywamy nasze codzienne radości z rodziną oraz odwiedzającymi nas gośćmi.

Kto raz zakosztuje w naszych nietuzinkowych pracach, niejednokrotnie zdarza się, że wraca ponownie i zawsze znajduje coś nowego nawet ten najbardziej wymagający. Potrafimy zaskoczyć, jednocześnie pomóc w doborze odpowiedniego obrazu, zdjęcia, czy pamiątki i zawsze czujemy satysfakcje gdy widzimy zadowolonego klienta.